KTMC

Chrizoprazas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Šis skaisčiai žalias vaškinio blizgesio akmuo priklauso chalcedonų grupei (rečiausias šios grupės akmuo), šią spalvą akmeniui suteikia nikelis. Cheminė formulė – SiO2. chrizoprazo pavadinimas yra kilęs iš graikiškų žodžių chrysos - auksas ir prason - poras, dėl akmens panašumo į šią daržovę. Kietumas pagal Moso skalę: 7.
Raktiniai žodžiai: Laimė, sėkmė, ramybė, kūrybiškumas, apsauga, gijimas ir pinigai
Zodiako zenklas:

Chrizoprazas yra susijęs su Venera, tai yra Vėžio akmuo.

Kristalo forma: Trigonalinė
Akmens spalva: Žalia
Radimvietės: Australijoje, Brazilijoje, JAV, Uralo kalnuose
Ezoterinės savybės:

Suteikia pasitikėjimo ir tikrumo, drąsos veikti. Gydo depresiją, ramina, skatina orumą. Laikomas galingu talismanu, apsaugančiu nuo blogos akies, pavydo ir šmeižto.  Skatina nepriklausomybę, pritraukia protėvių paramą, išmoko džiaugtis supančiu pasauliu ir išsilaisvinti iš sunkių prisiminimų ar pasikartojančių sapnų. Tai išradėjų akmuo, mėgta ieškančius naujovių, įgyvendinantiems naujus projektus. Labai naudingas žmoniems, turintiems stiprią intuiciją. Manoma, kad chrizoprazas gali pagydyti sudaužytą širdį ir pritraukti naują meilę. Į namus pritraukia turtą ir priteklių, užtikrina derliaus gausumą.

Poveikis kūnui:

Chrizoprazas šalina šlakus, ramina odos susirgimus (kartais ir neurodermitą), skatina vaisingumą moterims (ypač jei dėl to kalta infekcija), padeda gimdymo metu.

Papuošalai:

Pavyzdžiai:

Visos prekės su chrizoprazu:

comments:

Mineralų galerija


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.