KTMC

Kristalai – tai didžiausia to mineralo energijos koncentracijos forma. Stipriausia energija - galūnėje ir šaknyje. Naudojami patalpoms, žmogaus čakroms ir energetiniams kūnams valyti bei harmonizuoti. Kristalai būna moteriški ir vyriški. Moteriški patartini vyrams, o vyriški - moterims. Vyriškų kristalų viršūnėlė visiškai smaila, o moteriškų - lyg nukirsta.

Glotnūs įvairių rūšių mineralai. Jų energija pakankamai stipri, todėl tinka ir gydymui, ir kasdieniniam naudojimui. Jais galima palaikyti čakrų balansą, valyti aplinką. Energija pasiskirsto tolygiai

Rutuliai spinduliuoja vienodą energiją į visas puses, tad galima laikyti tiek namuose, tiek darbo vietoje. Jį nešiojant, akmens energija tolygiai pasiskirsto auroje, puikiai tinka čakroms valyti (galima uždėti atskirai ant kiekvienos čakros).

Kiaušiniai kaip ir rutuliai, valo aplinką. Ypač gerai valo aurą.

Piramidės nukreipia savo energijos spindulį aukštyn, bet kartu tiesiai ir koncentruotai perduoda jį žemyn. Tai veikia kaip akupunktūra. Todėl galima dėti ant nesveikų vietų, pažeistų organų, ypač kai žinomas konkretus ligos židinys. Valo aplinką. Piramidės viršūnė veikia kaip lazerio spindulys.

Rutuliukų karoliai sukuria stiprų energetinį lauką. Ši energija giliai įsiskverbia į organizmą, veikia harmonizuojančiai, stiprina atsparumą neigiamiems aplinkos poveikiams ir ligoms.  

Daugiabriauniai karoliai ypatingai stiprūs: Jie suaktyvina organizmo galias; valo čakras, aurą. Kartu teigiamai veikia aplinkinių auras, skleidžia harmoniją ir švarą.

Išgaubtas apskritimas veikia švelniai. Jis harmonizuoja, centruoja.

Mėnulio forma skatina įžvalgą, aiškiaregystę, intuiciją, moteriškumą, cikliškumą.

Širdis skatina širdingumą, draugiškumą, didžiadvasiškumą.

Apskritos plokštelės su skyle viduryje – tai durys iš vienos erdvės į kitą, t.y. negatyvumas išeina į niekur.

Ši forma atsirado pagal įprastą akmenį su skyle, kuris visais laikais buvo laikomas laimės akmeniu.

Žaidimų kauliuko forma susijusi su tvarka ir materialiais dalykais. Tai labai stipri, apribojanti forma. Ilgai ją nešiodamas žmogus gali tapti kategorišku.

 

Mineralų galerija


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.