Binance

Obsidianas

Galerija:
Akmens aprašymas:
Obsidianas yra vulkaninės kilmės, tai greitai sustingusi lava, gamtinis stiklas. Būna juodas, juodas su baltomis dėmelėmis, tamsiai žalias, rudas. Permatoma pilkai rudos arba dūminės rudos spalvos atmaina vadinama apačių ašara. Ypatingai gražūs mahagoninis ir vaivorykštinis obisdianai. Pagrinde obsidianas yra silicio dioksidas (apie 70 proc.), taip pat jame yra granito ir riolito. Kietumas pagal Moso skalę: 5-5.5.
 
Raktiniai žodžiai: Apsauga, stabilumas, jėga, ramybė, intelektas
Zodiako zenklas:

Obisidianas yra susijęs su Saturno planeta, tinka Skorpionams ir Šauliams.

Kristalo forma: Vulkaninis stiklas - amorfinė struktūra
Akmens spalva: Būna juodas, juodas su baltomis dėmelėmis, tamsiai žalias, rudas
Radimvietės: Italijoje, Meksikoje, Škotijoje, Teksase
Ezoterinės savybės:
Atitinka ugnies elementą, labai tinka antrepreneriams ir verslininkams, gerina ištvermę ir savikontrolę. Tai labai stiprus akmuo. Todėl nepasiruošusiems su juo geriau nejuokauti. Dirbantiems su savimi rimtai jis būtinas, nes pažadina pasąmonėje glūdinčius jausmus, baimes, traumas, skausmus. Jo pagalba galime pamatyti savo šešėlinę pusę. Taip pat į dienos šviesą iškelia ir užmirštus sugebėjimus, net iki aiškiaregystės. Akmuo padeda siekiantiems atsikratyti blogų įpročių.


Snaiginis obsidianas

Vidinio apsivalymo akmuo, padedantis atskirti pelus nuo grūdų. Suteikia jausmų ir proto pusiausvyrą, valo iš kraujo toksinus. Švelnina odą, malšina skausmą, gydo venų ligas.


Apačių ašara

Mistiškų galių turinti akmuo, ypač traukiantis vaikus. Kristaloterapeutai šį akmenį vadina komforto akmeniu, suteikiančiu gerą savijautą. Gilių jausmų akmuo, padeda gydyti praeities žaizdas.


Vaivorykštinis obsidianas

Padeda atsikratyti nepilnavertiškumo komplekso, perdėto drovumo, skaintina intuiciją ir ryžtą. Taip pat šis obsidianas balansuoja ir stabilizuoja energiją, padeda skriaudžiamiems suvokti situaciją bei ją pakeisti.


Mahagoninis obisidianas

Balansuoja sakralinę ir saulės rezginio čakras. Šis obsidianas didina seksualumą, skatina pasitikėjimą savimi, suteikia gyvybingumo, mažina skausmus.
Poveikis kūnui:
Naudojamas energijos, kraujotakos cirkuliacijos pagerinimui, todėl ypač naudingas pastoviai šąlantiems ar linkstantiems į peršalimo ligas, padeda greičiau užgyti žaizdoms, mažina skausmus. Obisidianas gali padėti ligos prasmę bei priežastį.
comments:

Komentarai 

 
0 #1 18.11.2011 11:34
Tokie akmenys man patinka ir kaip tycia man tinka opsidianas
Cituoti
 
 
+4 #2 06.01.2012 13:36
Obsidianas yra oziaragiu akmuo.
Cituoti
 
 
-1 #3 26.11.2014 22:01
norėjau paklausti, ar galiu daryti vėrinį iš dviejų skirtingų akmenų, obsidiano ir granato? kaip zinoti ar jie dera tarpusavyje?
Cituoti
 
 
0 #4 27.09.2015 11:45
Kaip nešioti ši akmeneli obsidianas Kurioje piršto mūvėti žiedas?
Cituoti
 
 
0 #5 Vilma 22.07.2017 11:11
Sveiki, reikia juodojo obsidiano. Ar turite?
Cituoti
 
 
0 #6 erirgela 06.03.2020 05:51
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin No Prescription zba.rgpp.akmensmagija.lt.erv.we http://mewkid.net/who-is-xandra/
Cituoti
 
 
0 #7 enituguq 06.03.2020 06:09
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin Without Prescription Buy Amoxicillin yat.mqmu.akmensmagija.lt.vvo.vj http://mewkid.net/who-is-xandra/
Cituoti
 
 
0 #8 Viltė 20.03.2020 00:27
Citata:
Obsidianas yra oziaragiu akmuo.

Jis labiau tinka ugnies zodiako žmonėms, kap aš šaulys.
Cituoti
 
 
0 #9 Viltė 20.03.2020 00:29
Citata:
norėjau paklausti, ar galiu daryti vėrinį iš dviejų skirtingų akmenų, obsidiano ir granato? kaip zinoti ar jie dera tarpusavyje?

Taip, bes jie yra giminingi vienas kitam.
Cituoti
 
 
0 #10 Santo 20.08.2020 01:51
I am curious to find out what blog system you are
using? I'm experiencing some minor security problems with my latest site and I would like to find
something more safeguarded. Do you have any suggestions?


Also visit my blog post :: https://ca.jenner-news.com/what-some-of-your-favorite-flowers-say-about-your-personality,: https://ca.jenner-news.com/what-some-of-your-favorite-flowers-say-about-your-personality
Cituoti
 

Pridėti komentarą

Saugumo kodas
Atnaujinti