Binance

Citrinas

Galerija:
Akmens aprašymas:

Tai kvarcas, silicio dioksidas. Citrino pavadinimas kilo nuo prancūziško citrinų pavadinimo dėl savo geltonos spalvos. Spalva – viena labiausiai vertinamų citrino savybių. Kietumas pagal Moso skalę: 7.


Raktiniai žodžiai: Pasitikėjimas, apsauga, aikškiaregystės gebėjimai, klestėjimas, koncentracija

Zodiako zenklas:

Citrinas yra susijęs su Saule ir Jupiteriu, tai tradicinis lapkričio mėnesio akmuo. Citrinas taip pat yra Dvynių, Svarstyklių ir Mergelės ženklo akmuo, rytų (vedų) astrologų priskiriamas Šauliams ir Žuvims. Siejamas su žemės elementu ir skaičiumi 6. Tinkamas dovanoti 13 ir 17 vestuvių metinėms.

Kristalo forma: Trigonalinė - heksagonalinė
Akmens spalva: Geltoni atspalviai
Radimvietės: Daugiausia randama Brazilijoje, taip pat Rusijoje. Madagaskare, Prancūzijoje.
Ezoterinės savybės:
Suteikia energijos, valios jėgos, optimizmo bei savidisciplinos – tai pagrindinės psichinio poveikio savybės. Padeda nugalėti nesaugumo jausmą, depresiją, baimes, ypač baimes dėl pinigų. Citrinas palengvina kūrybinių sprendimų priėmimą, taip pat daro žmones mažiau jautrius kritikai. Stiprina pasitikėjimą savimi ir gyvenimo džiaugsmą, aktyvumą ir ekstravertiškumą, skatina ieškoti naujų patyrimų ir kartu lengvai bei greitai tai perdirbti. Pakelia nuotaiką, skatina optimizmą ir lengvumą, padeda lengviau reikšti mintis, skatina protinę ir psichinę veiklą. Tinka depresyviems žmonėms, kurie nerealizuoja savęs, taip pat emociškai nepastoviems žmonėms. Taip pat citrinas padeda keliautojams, daug bendraujantiems žmonėms.
Neša sėkmę tiems, kas užsidirba duoną savo rankomis: amatininkams, juvelyrams, taip pat padeda verslininkams plėtoti verslą. Tai yra turto ir gausos akmuo, taip pat skatinantis ir dosnumą.
Aktyvuoja viršugalvio čakra ir stiprina intuiciją.
Poveikis kūnui:
Stiprina nervų sistemą, imunitetą, skatina skrandžio, kasos funkcijas. Gali naudoti diabetikai pirminėje ligos stadijoje ir nešioti bijantys šalčio. Citrinas nugena letargiją bei apatiją, pagerina kraujotaką ir detoksikuoja kraują. Tai yra ir šalinimo akmuo, nes panaikina vidurių užkietėjimą bei celiulitą.
Papuošalai:

Pavyzdžiai:

Visos prekės su citrinu:

comments:

Komentarai 

 
+1 #1 20.08.2012 19:14
o galima citrina nesioti kartu su karneoliu???
Cituoti
 
 
0 #2 07.09.2013 19:37
Sveiki, turiu tą patį klausimą: ar citrinas derės su karneoliu? Turiu karneolio auskarus ir norėčiau citrino pakabuko
Cituoti
 
 
-1 #3 21.05.2014 13:24
sveiki, noriu ir fluorido ir citrinio akmenu galiu, ar galima juos verti kartu?
Cituoti
 
 
0 #4 amikoxjoyoyaw 10.09.2020 06:15
http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Buy Amoxicillin Buy Amoxicillin jhg.fafu.akmensmagija.lt.jwm.tv http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
Cituoti
 
 
0 #5 oqejivo 10.09.2020 06:37
http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin Amoxicillin Online xxq.evej.akmensmagija.lt.rgm.er http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
Cituoti
 

Pridėti komentarą

Saugumo kodas
Atnaujinti