Binance

Rožinis kvarcas

Galerija:
Akmens aprašymas:
Rožinis kvarcas - tai kvarco, silicio oksido atmaina, turinti rausvą atspalvį. dėl geležies, titano ar mangano priemaišų. Kietumas pagal Moso skalę 7.
 
Raktiniai žodžiai: Meilė, grožis, atleidimas, transformacija, harmonija
Zodiako zenklas:

Sausio mėnesio akmuo. Jaučiui, Svarstyklėms – gimimo akmuo. Tinka visiems ženklams. Laimingas akmuo Raimundui ir Rožei, siejamas su skaičiumi 4 ir vandens stichija.

Kristalo forma: Trigonalinė - heksagonalinė
Akmens spalva: Rausva
Radimvietės: Madagaskare, Indijoje, Vokietijoje ir kai kuriose JAV vietovėse. Daugiausia bei geriausios kokybės rožinio kvarco išgaunama Brazilijoje
Ezoterinės savybės:

Tai „vidinės ramybės“ akmuo. Tinka tada, kai perdėtas drovumas trukdo asmenybei tobulėti. Ramina, atpalaiduoja, skatina sugebėjimą mylėti save ir kitus (dar vadinamas „meilės sau“ akmeniu), romantiką, švelnina kietą būdą, padeda atsiverti ir neužmiršti padėti kitiems.
Žmonės intuityviai renkasi rožinį kvarcą krizių ir chaotiškų situacijų metu, nes jis savininką apsupa stipriu energetiniu lauku, neleidžia prasiveržti pykčiui, leidžia įveikti bendravimo barjerus. Rožinis kvarcas yra idealus akmuo amžiaus vidurio krizei įveikti, rekomenduojamas menininkams, gdytojams, lektoriams, taip pat visiems, kurie save nuvertina.

Idealus miegamojo akmuo, taip pat dedamas prie kompiuterio.

Poveikis kūnui:
Stiprina širdį ir harmonizuoja jos ritmą, naudojamas kraujo, lytinių organų ligų atvejais, padeda užmigti. Skatina vaisingumą, neleidžia kauptis šlakams organizme.
comments:

Komentarai 

 
+6 #1 25.06.2013 16:59
Turiu auskariukus labai patinka ir manau man padeda
Cituoti
 
 
+9 #2 05.12.2013 20:02
Geras kristalas,tuo ir aš pats isitikinau nusipirkau atsitiktinai daug rankose laikiau ir tikrai kažka jis turi savo galia,padeda užmigti kai tik padedi po pagalve ir taip kažkaip ramina ,nusipirkau didesni rutuli jaučiau kad reikia isigyti nes ta kur turejau atidaviau vienam žmogui tiksliau jo dukrai sergančia kraujo vežiui kažkaip savyje tikiu kad tas akmuo jai turi padeti .buvo ir dar idomesniu dalyku su kristalu kai padejau netyčia ant mobilaus telefona ekranas nušvito -nukeliau užgeso padejau vel nušvito -dejau kitka ant telefona užgezdavo po keliu sekundžiu -tik padedavau pats vel šviečia,dar idomiau kai ant kito žmogaus padejau pats telefonas skambina to žmogaus žmonai ir taip du kartus buvo nes to žmogaus žmona serga epilepsija,tuom et tas žmogus išvyko i namus suprates kad reikia gryžti.idomu.
Cituoti
 
 
0 #3 17.06.2014 13:36
kur gauti to amkmens
Cituoti
 
 
0 #4 29.09.2014 11:48
astrominerologi ja.lt ten galimA nusipirkti. o papuosalu tai Kamejos pard.
Cituoti
 

Pridėti komentarą

Saugumo kodas
Atnaujinti