KTMC

Obsidianas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Obsidianas yra vulkaninės kilmės, tai greitai sustingusi lava, gamtinis stiklas. Būna juodas, juodas su baltomis dėmelėmis, tamsiai žalias, rudas. Permatoma pilkai rudos arba dūminės rudos spalvos atmaina vadinama apačių ašara. Ypatingai gražūs mahagoninis ir vaivorykštinis obisdianai. Pagrinde obsidianas yra silicio dioksidas (apie 70 proc.), taip pat jame yra granito ir riolito. Kietumas pagal Moso skalę: 5-5.5.
 
Raktiniai žodžiai: Apsauga, stabilumas, jėga, ramybė, intelektas
Zodiako zenklas:

Obisidianas yra susijęs su Saturno planeta, tinka Skorpionams ir Šauliams.

Kristalo forma: Vulkaninis stiklas - amorfinė struktūra
Akmens spalva: Būna juodas, juodas su baltomis dėmelėmis, tamsiai žalias, rudas
Radimvietės: Italijoje, Meksikoje, Škotijoje, Teksase
Ezoterinės savybės:
Atitinka ugnies elementą, labai tinka antrepreneriams ir verslininkams, gerina ištvermę ir savikontrolę. Tai labai stiprus akmuo. Todėl nepasiruošusiems su juo geriau nejuokauti. Dirbantiems su savimi rimtai jis būtinas, nes pažadina pasąmonėje glūdinčius jausmus, baimes, traumas, skausmus. Jo pagalba galime pamatyti savo šešėlinę pusę. Taip pat į dienos šviesą iškelia ir užmirštus sugebėjimus, net iki aiškiaregystės. Akmuo padeda siekiantiems atsikratyti blogų įpročių.


Snaiginis obsidianas

Vidinio apsivalymo akmuo, padedantis atskirti pelus nuo grūdų. Suteikia jausmų ir proto pusiausvyrą, valo iš kraujo toksinus. Švelnina odą, malšina skausmą, gydo venų ligas.


Apačių ašara

Mistiškų galių turinti akmuo, ypač traukiantis vaikus. Kristaloterapeutai šį akmenį vadina komforto akmeniu, suteikiančiu gerą savijautą. Gilių jausmų akmuo, padeda gydyti praeities žaizdas.


Vaivorykštinis obsidianas

Padeda atsikratyti nepilnavertiškumo komplekso, perdėto drovumo, skaintina intuiciją ir ryžtą. Taip pat šis obsidianas balansuoja ir stabilizuoja energiją, padeda skriaudžiamiems suvokti situaciją bei ją pakeisti.


Mahagoninis obisidianas

Balansuoja sakralinę ir saulės rezginio čakras. Šis obsidianas didina seksualumą, skatina pasitikėjimą savimi, suteikia gyvybingumo, mažina skausmus.
Poveikis kūnui:
Naudojamas energijos, kraujotakos cirkuliacijos pagerinimui, todėl ypač naudingas pastoviai šąlantiems ar linkstantiems į peršalimo ligas, padeda greičiau užgyti žaizdoms, mažina skausmus. Obisidianas gali padėti ligos prasmę bei priežastį.
comments: