Binance

dovana

Visi žinome, kad dovana, dovanojama artimam asmeniui turi būti nuoširdi, ir svarbiausia – skirta būtent tam žmogui, atspindinti jo pomėgius, savybes. Pasirinkdami natūralius akmenis Jūs galite pritaikyti dovaną labai tiksliai pagal šiuos kriterijus. Sunku ir įsivaizduoti dovaną, kuri labiau atspindėtų žmogaus vidų bei jo troškimus, nei papuošalai iš natūralių akmenų arba mineralai! Jūs žinote, arba galite sužinoti, koks yra žmogaus, kuriam ruošiate dovaną zodiakas (tiek kinietiškas, tiek vakarietiškas), kokį mėnesį tas žmogus yra gimęs, taip pat, kokią spalvą jis mėgsta, kokių tikslų jis siekia ar kokias problemas šiuom metu sprendžia. Natūralūs akmenys turi įvairiausių unikalių savybių, gali suteikti gali suteikti būtent tai, kas yra reikalinga. Dovana yra visais atžvilgiais unikali, nes niekada nerasite vienodų dviejų mineralų, taip pat mes neprekiaujame serijiniais gaminiais – galite būti tikri, kad kiekvienas gaminys yra vienetinis, su kruopščiai parinktais bei suderintais akmenimis.

Jei nutinka taip, kad nerandate būtent to, ko ieškote, arba mūsų turimą papuošalą reikėtų šiek tiek modifikuoti, tai ne problema. Mes galima pagaminti papuošalą pagal Jūsų pageidavimą, taip pat patrumpinti, pailginti ar šiek tiek pakeisti esamą. Tik parašykite mums užklausą Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo reklaminių robotų. Norint jį matyti, reikia naršyklėje įjungto javascript. , ir mes dienos bėgyje Jums atsakysime apie papuošalo pagaminimo ar modifikavimo galimybes. Jei bijote apsirikti, arba asmens, kuriam renkate dovaną skonis yra gana konservtyvus, siūlome rinktis klasikinius papuošalus – vienspalvius, nekrentančius į akis, tam puikiai tiks pavyzdžiui perlų, onikso, dūminio kvarco ir pan. papuošalai. Ir priešingai, jei Jūsų apdovanojamas asmuo pasižymi lakia fantazija bei išsiskiriančiu stiliaus pojūčiu, galimybės tikrai yra neribotos.

Svarbu pabrėžti, kad mineralai – tai taip pat ir nuostabi verslo dovanų idėja. Rinkoje esančios verslo dovanos gal jau spėjo kiek pabosti savo formalumu bei vienodumu, tačiau verslo partneriui dovanodami mineralą galite būti tikri, kad jį tikrai pradžiuginsite bei Jūsų pastangos bus deramai įvertintos. Kiekvienas mineralas yra unikalus, jis puikiai papuoš biurą, o kur dar jo savybės...

Prie visų papuošalų bei mineralų mes pridedame natūralių akmenų aprašymus, Jums pageidaujant, galime aprašymus suasmeninti, panaudojant vardą asmens, kuriam dovanojate dovaną.

Linksmų Jums švenčių bei gerų dovanų!

 

 

Komentarai 

 
+1 #1 13.07.2012 18:03
kur tai isisguti??
Cituoti
 

Pridėti komentarą

Saugumo kodas
Atnaujinti

Mineralų galerija


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.