KTMC

Dūminis kvarcas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Tai kvarcų grupės akmuo, silicio dioksidas. Susidaro granitinėse uolienose, veikiant silpnai gamtinei radiacijai.Kietumas pagal Moso skalę: 7.

Raktiniai žodžiai: Jėga, ištvermė, stabilumas, organizaciniai gebėjimai, kūrybiškumas
Zodiako zenklas:

Dūminis kvarcas tinka įvairiems ženklams, labiausiai Svarstyklėms.

Kristalo forma: Trigonalinė - heksagonalinė
Akmens spalva: Skaidrus, įvairių pilkų atspalvių: nuo šviesaus dūmo pilkumo iki intensyvios rudos.
Radimvietės: Škotijoje, Šveicarijoje, Brazilijoje, JAV
Ezoterinės savybės:

Sujungia įvairias energijas siekiant bendro tikslo. Sukaupia energija, poveikis ne itin intensyvus, bet ilgalaikis. Sudaro kliūtis iš išorės veikiančiai neigiamai energijai; o vidinę neigiamą energiją paverčia teigiamą. Tinka meditacijoms.

Mažina įtampą ir stresines nuotaikas, susijusias su emocijomis, išsigalvojimais, fantazijomis, padeda įveikti prieštaravimus. Padeda atsikratyti vidinio pykčio, pavydo, baimės ir kaltės jausmo. Tinka narkomanams, alkoholikams ir tiems, kuriuos griauna įvairūs prisirišimai. Tai galingas talismanas  ginantis nuo pikto ir negatyvių energijų, skatina mokytis ir tobulėti. Moko įžvelgti meilę, priverčia gerbti save ir kitus, gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Pagerina intuiciją bei ištvermę, skatina kūrybiškumą versle, padeda keisti nusistovėjusius modelius. Tinka biure, nes sustiprina organizacinius gebėjimus.

Poveikis kūnui:

Mažina skausmus ir traukulius, ypač padeda, kai skauda nugarą, stiprina nervų sistemą, apsaugo nuo kenksmingo spinduliavimo. Stiprina odą, kaulus, galūnes, bei raumenis.

Papuošalai:

Pavyzdžiai:

Visos prekės su dūminiu kvarcu:

comments: