KTMC

Turkis

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Tai mėlynas, žaliai mėlynas, obuolių žalumo, šviesiai rudas nepermatomas mineralas, cheminė formulė CuAl6(PO4)4(OH)8·4H2O. Kietumas pagal Moso skalę: 5-6. Geriausias turkis iškastas Irano kasyklose (Irano ar persiškas turkis – tai dangaus žydrumo be jokių priemaišų akmuo), dabar ten jo nebegaunama, daugiausia aukštos kokybės turkio iškasama JAV Arizonos kasyklose.
Raktiniai žodžiai: Apsauga, drąsa, pinigai, meilė, draugystė, grožis,
Zodiako zenklas:

Turkis yra susijęs su Venera, Neptūnu ir Jupiteriu. Tai gruodžio mėnesio akmuo, taip pat Šaulio, Žuvų, Skorpiono bei Vandenio ženklų akmuo.

Kristalo forma: Triklininė
Akmens spalva: Tai mėlynas, žaliai mėlynas, obuolių – alumo, šviesiai rudas nepermatomas mineralas
Radimvietės: Irane, Naujojoje Meksikoje bei JAV
Ezoterinės savybės:
Turkis labai vertinamas daugelyje Azijos ir Afrikos kultūrų. Arabų šalyse turkis buvo laikomas laimę nešančiu akmeniu, galinčiu apsaugoti savininką nuo blogio ir pagydyti daugelį negalavimų. Šį akemnį garbino Š.Amerikos gyventojai, taip pat senosios inkų ir actekų kultūros.  Puikiai tiks žinantiems tikslą ir siekiantiems jo. Turkis suteiks harmoniją, pilnatvę, apsaugą. Turkis traukia turtus, sėkmę, draugystę bei meilę, tačiau praradusiems moralę gali virsti nelaimių akmeniu. Turkis taip pat yra apsauginis akmuo, suteikiantis drąsos, mažinantis įtampą.
Poveikis kūnui:
Išlygina nuotaikų svyravimą ir atstato prarastus energijos resursus. Ramina skausmą, uždegiminius procesus. Geras priešnuodis.

Галерея минералов


Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai
Akmenys ir mineralai

Privatumo politika

Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies).  Jei sutinkate, daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia.