KTMC

Rubinas su coizitu (aniolitas)

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Tai matinė žalios spalvos coizito uoliena su dideliais, nekokybiškais, matiniais rubinais. Cheminė formulė - Ca2Al3(SiO4)(Si2O7)O(OH). Coizitas savo pavadinimą gavo nuo mineralų kolekcininko Freiherr von Zois, kuris atrado mineralą 1800 m. Kietumas pagal Moso skalę: 5.5-6.5. Prikalauso coizito grupei, kuriai taip pat priklauso ir brangakmeniai tulitas ir tanzanitas. Dar vadinamas aniolitu.

Raktiniai žodžiai: Jėga, individualumas, kūrybiškumas, meilė, aiškiaregiški gebėjimai
Zodiako zenklas:

Rubinas su coizitu labiausiai tinka Avinams, Liūtams ir Šauliams.

Kristalo forma: Ortorombine - dipiramidinė
Akmens spalva: Žalia, raudona
Radimvietės: Tanzanijoje, Kenijoje
Ezoterinės savybės:
Skatina individualumą, kūrybiškumą bei padeda įveikti tinginystę. Teikia dvasinės išminties, sveikatos ir turtų, kilsteli žmogaus sąmonę į aukštesnį lygį. Tai vienas galingiausių žmogaus energetinio lauko stiprintojų, tinka sveikimui po operacijų ar chroniško pervargimo.  Žalia coizito uoliena sušvelnina rubino poveikį, todėl šis akmuo labai tinka po nelaimingos meilės ar per didelių aistrų, nes turi raminamąjį poveikį. Rubinas su coizitu padeda susikoncentruoti į tikruosius tikslus. Laikomas miegamajame iššaukia pranašiškus sapnus. Tikima: jei laikysite gabalėlį rubino su coizitu savo piniginėje, niekada nestokosite pinigų.
Poveikis kūnui:
Stiprina kaulus, dantis, skatina medžiagų apytaką. Normalizuoja širdies veiklą ir gydo ligas, susijusias su kraujo tekėjimu venomis.
comments:

Add comment


Security code
Refresh