KTMC

Deimantas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio “adamas” – nenugalimasis. Deimanto sudėtis – anglis (C). Deimantai būna bespalviai, pilki, melsvi, silpnai rausvi, žalsvi, geltoni, rudi iki juodos. Kietumas pagal Moso skalę – 10.  Deimantų rinkai yra būdinga savita kultūra – jie atidžiai klasifikuojami, kontroliuojami, čia taikoma labai detali rūšiavimo sistema, tam, kad deimantų kokybę ir vertę nustatantys kriterijai visada išliktų pastovūs.
 
Raktiniai žodžiai: Drąsa, ramybė, dvasingumas, gijimas, stiprybė, apsauga
Zodiako zenklas:

Deimantai yra susiję su Saule, tai balandžio mėnesio akmuo. Deimantas – gimusiųjų po Liūto ar Svarsyklių ženklu (pagal babiloniečius), Vėžio (pagal graikus), arba Avino (pagal bizantiečius) ženklais akmuo.

Kristalo forma: Kubinė
Akmens spalva: Bespalvė, pilka, melsva, silpnai rausva, žalsva, geltona, ruda iki juodos
Radimvietės: Išgaunami daugiausia Angoloje, Australijoje, Bostvanoje, Namibijoje, Rusijoje, P.Afrikoje, Zaire.
Ezoterinės savybės:
Manoma, kad deimantas suteikia savininkui drąsos, padeda įveikti priešus, stiprina klausos aštrumą. Taip pat deimantas maldo susierzinimą, stiprina intuiciją, ramybės pojūtį. Akmuo atspindi visas negatyvias energijas. Suteikia stiprybės jausmą, parodo visas įsisenėjusias negatyvias tendencijas, kurias reikia keisti. Stiprina harmoniją ir porų stiprumą, pasitikėjimą, aiškumą. Deimantas – energijos didintojas, vienas iš akmenų, kurio niekada nereikia įkrauti.
Poveikis kūnui:
Gydo glaukomą, gerina regėjimą, gerai veikia smegenis. Balansuoja metabolizmą ir gydo alergijas. Manoma, kad turi priešnuodžių savybių.
Papuošalai:  
comments:

Add comment


Security code
Refresh