KTMC

Chrizokola

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:
Chrizokola yra vandeningas vario silikatas. Cheminė formulė – (Cu,Al,Fe)4H4[(OH)8(Si4O10)nH2O.  Kietumas pagal Moso skalę: 2.5-3.5.
Raktiniai žodžiai: Ramybė, išmintis, harmonija, meilė, stabilumas.
Zodiako zenklas:

Chrizokola yra susijusi su Venera, tai yra Jaučio, Vėžio, Vandenio ir Svarstyklių akmuo. Chrizokola yra rugsėjo mėnesio akmuo.

Kristalo forma: Ortorombinė
Akmens spalva: Žalia, mėlyna, melsvai žalia
Radimvietės: JAV, Čilėje, Zaire, Australijoje, Parancūzijoje, Anglijoje, Rusijoje
Ezoterinės savybės:

Tai labai moteriškas akmuo, suteikia moteriai pusiausvyrą tarp proto ir jausmų. Spinduliuoja unikalią energiją, suteikia gerumo, labdarybės, gailestingumo, atveria žmogaus sielą bei leidžia atsikratyti kaltės jausmo. Didina intuiciją ir iššaukia pranašingus sapnus. Gydo sudaužytą širdį, gerina bei stiprina tarpusavio santykius. Padeda komunikacijai – kalbėti kada reikia, o kada reikia – patylėti, taip pat skatina kūrybiškumą. Padėtas namuose skatina harmoniją bei stiprina santykius šeimoje.

Poveikis kūnui:

Idealus akmuo moteriškoms ligoms gydyti, sutvarko menstruacijų problemas, naudinga po persileidimų ir abortų. Nėštumo ir gimdymo metu patartina turėti šalia savęs. Gydo opas ir artritą, alergijas, reumatą, mažina cukraus kiekį kraujyje, suteikia ištvermės.

Papuošalai:

Pavyzdžiai:

Visos prekės su chrizokola:

comments: