KTMC

Kraujo akmuo (heliotropas)

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:

Mikrokristalinio kvarco grupės akmuo, SiO2. chalcedono rūšis. Tamsiai žalias akmuo su kraujo raudonumo, turinčiomis geležies, dėmėmis. Pagal senovines legendas manoma, kad akmuo susiformavo Kristaus kraujo lašams nukritus ant jaspio. Kietumas pagal Moso skalę - 6.5 - 7.

 

Raktiniai žodžiai: Valdžia, pinigai, protiniai gebėjimai, apsauga, atsinaujinimas

Zodiako zenklas:

Kraujo akmuo siejasi su Marsu, tai yra tradicinis kovo mėnesio akmuo. Kraujo akmuo taip pat yra Aveinų, Žuvų bei Skorpionų akmuo. Atitinka skaičius 4 ir 6.

Kristalo forma: Trigonalinė
Akmens spalva: Tamsiai žalias akmuo su kraujo raudonumo dėmelėmis
Radimvietės: Russija (Uralas), Australija, Brazilija, Kinija, Azija, Egiptas
Ezoterinės savybės:

Senovėje manyta, kad kraujo akmuo turi magišką galią keisti orą, numatyti įvykius ateinančiomis audromis bei atspindėti įvairias negatyvias energijas. Heliotropas palaiko emocinį ir dvasinį tyrumą, skatina mus nusižeminti ir tokiu būdu žadina gailestį aplinkai ir visoms gyvoms būtybėms. Jis stiprina drąsą, intelektą ir saugo nuo košmarų. Mnaoma, kad kraujo akmuo gali prailginti gyvenimą, atnešti klestėjimą bei šiovę.

Heliotropas padeda pasiekti seksualumo ir meiles harmonijos, todėl meilės ryšiai įgauna naujų impulsų, ir mes galime pasiekti aukštesnę vystymosi pakopą.

Poveikis kūnui:

Gydo visas ligas, susijusias su nukraujavimu, suteikia kūnui šilumos ir energijos. Padeda detoksikuoti organizmą, ypatingai inkstus, kepenis ir blužnį. Kraujo akmuo gydo nuo depresijos ir melancholijos. Ypatingai gydo tas ligas, kurių priežastys yra ne tiek fizinės, kiek emocinės.

Papuošalai:  
comments: