KTMC

Ametrinas

Galerija:
PHP GD image processing library is not installed (http://www.php.net/gd)
Akmens aprašymas:

Tai silicio oksidas (SiO2), ametistas ir citrinas viename kristale. Anskčiau dar vadinamas  bolivianitu, dėl radimvietės Bolivijoje. Kietumas pagal Moso skalę – 7.

 

Raktiniai žodžiai: Gydymas, supratingumas, tolerancija, pinigai, valdžia

Zodiako zenklas:

Ametrinas yra Mergelės, Dvynių ir Svarstyklių akmuo. Ametrinas yra siejamas su skaičiumi 4.

Kristalo forma: Trigonalinė
Akmens spalva: Geltonai oranžinė bei violetinė viename kristale
Radimvietės: Beveik visas natūralus ametrinas išgaunamas Bolivijoje, šiek tiek Indijoje ir Brazilijoje.
Ezoterinės savybės:

Ametrinas moko mus apie gyvenimo dvipusiškumą - nėra gyvenimo be mirties, ir negali suprasti džiaugsmo, prieš tai nepatyręs skausmo. Šis akmuo skatina toleranciją bei kitų priėmimą, tai yra ypatingas energetinis akmuo. Ametrinui priskiriamos ametisto ir citrino savybės. Ametisto komponentas suteikia ramybės, romumo, didina sugebėjimą priimti naujas idėjas. Citrino komponentas stiprina savivertę, kūrybingumą, intuiciją. Papildomai ametrinas stiprina meditacines galias, nuima įtampą, išsklaido neigiamą energiją ir gali pašalinti blogą lemtį.

Geriausias gydyti depresijai. Suteikia vidinę ramybę, bet kartu aktyvumą ir koncentraciją, padeda ramiai išspręsti visos dienos problemas, skatina optimizmą ir džiaugsmą. Stiprina pastovumą, didina proto stabilumą, balansuoja emocijas ir intelektą. Ir ametisto ir citrino komponentas veikia kaip pritraukiantis materialinį klestėjimą – todėl ametrinas vienas stipriausių turto akmenų.

Poveikis kūnui:

Ametrinas labai naudingas įsisenėjusioms bei chroniškoms ligoms gydyti. Jis striprina imuninę sistemą, regeneruoja ir subalansuoja fizinį kūną. Puikiai valo ir stiprina kraują, šalina susikaupusius toksinus, padeda susikaupti meditacijai. Tai trečiosios akies atvėrimo akmuo, skantinantis intuiciją bei ateities spėjimą. Grąžina realybės jausmą, skatina mąstymą ir komunikabilumą. Terapijoje juo gydomas autizmas ir koma. Ametrinas detoksikuoja, išvaduoja iš priklausomybių, padeda sergant sąnarių ligomis. Naudingas virškinimo traktui, širdžiai, nervų sistemai, skaistina odą, kovoja su skausmu ir stiprina imuninę sistemą. Apsaugo nuo apšvitinimo, palengvina apšvitinimo pasekmes.

Papuošalai:  
comments: